אולפני הארי פוטר – כל הסודות האפלים | לונדוני

תוכן עניינים


לרכישת כרטיסים לאולפני הארי פוטר

לפני 8 שנים, פתחה חברת הסרטים האחים וורנר בעיר ווטרפורד, את הסיור באולפני הארי פוטר בו צולם הסרט הנחשב לאחד הסרטים הכי טובים אי פעם (אם לא הכי טוב)
לקחת חלק בסיור אולפני הארי פוטר זו חוויה של פעם חיים לא סתם סיור בסט הצילומים של הסרט הארי פוטר היא אחת מהאטרקציות החדשות והמבוקשות ביותר בלונדון ומביאה אליה לא פחות מ6,000 מבקרים ביום ממוצע, גם לאלו מכם שלא ראו את קראו את הארי פוטר החוויה מתאימה ותהנו המון.

מה רואים באולפני הארי פוטר?

אתם תראו איך 'קסמים' שונים נוצרו בסרט, תתרשמו מהתפאורה, תראו את האביזרים והחפצים שהשתמשו בהם וזה חלק קטן ממה שתטעמו בסיור.

הסיור באולפני הארי פוטר בלונדון, לא כמו כל שאר רבי המוזיאונים בלונדון(ראה קישור למוזיאונים שלונדוני ממליצים בלונדון), הוא הזדמנות לאלו מאיתנו שגדלו על הספרים והסרטים ויש לא מעט כאלו לצפות מקרוב ובלייב, במאחורי הקלעים במקום שבו צולמו סרטי הארי פוטר הרבים.
תצפו במתחמים שונים באולפני הארי פוטר כמו: רציף הרכבת המפורסם להוגוורטס, סמטת דיאגון, המשדר של דמבלדור ועוד הרבה דברים…

מהלך הסיור נמשך בדרך כלל כ-4 שעות מרתקות בהם תחוו את הארי פוטר במלואו. כולל הנסיעה זה נע ביו 6-7 שעות אז קחו בחשבון לפנות לזה חצי יום לפחות.
המקום מושקע ברמה הכי גבוהה שאפשר לחשוב ומתוכנן היטב, קל מאוד להתמצא במקום ללא הדרכה.
מומלץ לא לחכות עם הזמנת הכרטיסים עקב הביקוש כל המקומות נתפסים תוך מספר ימים לאותו חודש.

אולפני הארי פוטר

אולפני הארי פוטר שעות פתיחה

שעות הפתיחה של אולפני הארי פוטר משתנות בהתאם לימים שעות הפתיחה עקרונית הם 8:30 – 18:30.
זה לבאים באופן עצמאי למקום הדורש ככול הנראה השכרת רכב או נסיעה ארוכה בתחבורה הציבורית של לונדון.
לבאים בחבילה עם ההסעה והחזרה זה תלוי בדיל שסגרתם ורשום את השעות שם ממליצים לכם תמיד לבדוק באתר הרשמי.

מאיפה כדאי להזמין כרטיסים לאולפני הארי פוטר?

הכרטיסים לאולפני הארי פוטר יקרים אבל עדיין אוזלים מהר מאוד.
המומלץ ביותר הוא כרטיסי כניסה לסטודיו הארי פוטר הכוללים הסעה הלוך וחזור ממרכז לונדון עם אוטובוס מיוחד של הארי פוטר .
מוזמנים להזמין מ – Get Your Guide את החבילה כולל האוטבוס כולל כל מה שמציעים לכם אך במחיר זול הרבה יותר.

שימו לב שאתם צריכים לבחור את נקודת האיסוף שלכם שגם תהווה נקודת ההחזרה, התחנות הקיימות לבחירה הם: תחנת ויקטוריה או תחנת בייקר סטריט.
ישנה אופציה נוספת שהוסיפו לא מזמן שתחנת איסוף נוספת הנקראת תחנת קינג קרוס או ליד תחנת פדינגטון, השעה של ההסעה היא שעתיים לפני שעת הכניסה שבחרתם.

יתרון חשוב שקיים באוטובוס ולא קיים במקומות אחרים, באוטובוס תקבלו את הכרטיסים לכניסה לאולפני הארי פוטר במקום לחכות בתור ולאסוף את הכרטיסים במקום.
באוטובוס תוכלו לראות בהלוך את אחד מסרטי הארי פוטר ובחזור את ההמשך שלו מאיפה שעצרתם מומלץ מאוד לשבת בקומה השנייה של האוטובוס על מנת להרגיש את החוויה במלואה.

המלצות לונדוני על אולפני הארי פוטר

מומלץ להזמין Get Your Guide עקב המחיר הזול יותר , ילדים מתחת גיל 4 יכולים להיכנס ללא תשלום כניסה.

הסיור מותאם לכל הגילאים אבל בהחלט מומלץ מעל גיל 8 אנחנו חושבים שילדים מתחת לגיל 8 פחות ייהנו מהאתר, לעומת זאת מבוגרים או בני נוער שמכירים את העלילה של הארי פוטר (במיוחד תיירים בשנות העשרה ומעבר שגדלו על הספרים והסרטים) ייהנו מאוד.

הבעיה הגדולה שלו הוא שהוא נמצא מחוץ לעיר וקשה להגיע אליו עצמאית, חובה להזמין כרטיסים מראש, הכרטיסים להארי פוטר נגמרים מהר!

כמו כן, הסיור הנמשך בדרך כלל כ-4 שעות ילמד אתכם כיצד השתמשו באפקטים הייחודיים ובאמצעים חדשניים ומתחוכמים כדי ליצור את האווירה הקסומה שרואים בסרטים כאמור כולם מתאימים למקום ויכולים להנות בו אבל אין ספק שיש יתרון למעריצים והקוראים של הספרים והסרטים, ואם אתם רוצים לבקר שם אולי הגיע הזמן לאיזה בינג' סרטים טוב לפני הביקורים באולפני הארי פוטר.


לרכישת כרטיסים לאולפני הארי פוטר

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

הצטרפו כדי לקבל את החדשות הכי חמות על לונדון

הצטרפו לקהילת לונדוני כדי לקבל את הטיפים החמים ביותר שרק המקומים בלונדון יודעים

לונדוני חברך הטוב בלונדון